وبلاگ نویسی زورکی...هنوز هم خداحافظ!

نمیدانم این چطور مملکتی ست که داریم؟ میفرمایند در وبلاگت بنویس تا بنکل حذفش نکنیم!هیچ راه دیگری هم نیست! آخرشاید نخواهم بنویسم...شاید با خود عهد کرده باشم که به این نوشته ها دست نبرم و تغییری در چیزی که مدتهاست گذاشته ام خاک بخورد بوجود نیاورم...شاید اساسا بعد از چهارسال کنار گذاشتن بخشی از خاطرات و نوشته ها گذرواژه را فراموش کرده باشم و هیچ راهی برای بازیابی آن نیافته باشم...شما کم از کنار وبلاگ من و امثال من و نوشته های ما در آن پول آگهی بدست آورده اید؟ میفرمایند مطلب بنویس تا هفت سال خاطره را با فشردن یک دکمه به راحتی هرچه تمامتر پاک نکنیم! مطلب بنویس وگرنه تو و هرچه به آن اهمیت میدهی بازهم به هیچ می انگاریم... .

حالم از تمامی خدمات وطنی بهم میخورد...خدمات خلق الساعه ای که یک روزه بوجود می آیند و یک شبه هم نابود میشوند،فراموش می شوند،می میرند،فروخته می شوند و تغییر ماهیت میدهند... و همیشه زور،همیشه تحدید ،همیشه اجبار...به راستی چه گلی بر سرمان زده اید؟چکار کردید که اینسان انتظار و باید و نباید پشتش خوابیده است؟خوشحالم که مهاجرت کردم و دیگر نیستم که زورتان به من و خانواده کوچکم برسد...هرچند آنقدر گند زده اید که بوی تعفنش در غربت هم آزارمان بدهد و نگذارد آب خوش از گلومان پایین برود ولی حداقل اینجا به راحتی به آن ریش بی ریشه بدترکیب تان میخندم!!! بگذریم.نوشتم که باشم! ولی شما حتی اگرهم بنویسید نخواهید ماند... . .

 

 

***

پ.ن1:همانطور که قبلا گفتم وبسایت من حدود یک سالی می شود که اینجاستجایی که درآن منت هیچ احدی را نمی کشم!

پ.ن2:وبسایت علمی خوبی دیدم برای دوستان دانشجوی مقاطع تحصیلات تکمیلی در داخل ایران که حیفم اومد در مورد اون چیزی ننویسم.از فرصت دادو بیداد کردنم در اینجا استفاده میکنم و در مورد این وبسایت یه توضیحاتی میدم.این وبسایت بهپژوهشگران و دانشجویان ایرانی  در تهیه مقالات علمی،بانکهای اطلاعاتعلمی،ژورنالهای علمی و همچنین ابسترکتها کمک میکند.به این ترتیب که وقتی شما در جستجوهای خود به موضوع خاصی علاقمند میشوید و مقالات علمی خوبی را دریکی از بانکهای اطلاعاتی پیدا میکنید ولی به دلیل تحریمهای بانکی و اینترنتی ایران قادر به خرید مستقیم ویا دسترسی به آن،نیستید،لینک مقاله مورد نظرتان را برای اینوبسایت میفرستید و هزینه آن را که بسیار کمتر از خرید مستقیم مقاله از خود وبسایت مادر است (حدود یک پنجم) را در بانکهای ایرانی پرداخت میکنید و با ارسال رسید پرداخت خود بوسیله ایمیل،مقاله مورد نظر خود را در کمتر از سه روز کاری در ایمیل خود تحویل میگیرید.

 

/ 0 نظر / 20 بازدید